Anasayfa Almanya Sohbet Mirc indir Almanya Chat Almanya Sohbet Siteleri Almanya Sohbet Odaları
...
Zurna Sohbet Sitesi

Zurna evet hep merak etmişimdir neden zurna diye sevdiğim bir abinin anlattığına göre yabancı serverlarda sohbet eden Türklerin takıldığı yerlerde kavgalar çıktığında kavgayı çözmek için tüm kanallar Zurna kanalına girerlermiş o yandan bu yana zurna kanalı Türkiye’nin en popüler sohbet kanalı olmaya devam ediyor.
Dalned, dalnet gibi bir çok büyük sunucuların hepsi türk insanını ağırlardı. Sene 1996 civarlarında bütün IRC kullanıcıları sohbet etmek için interneti kullanırdı. Genellikle hep yabancı sunucuları görebilirdik. Bütün türkleri Zurna kanalında bulabilirdiniz.
Yönetimlerle bir kapışma sonrası neredeyse bütün türkler bu yabancı sunucuları bıraktı. Bir kaç arkadaş birleşip ilk önce Zurna Sohbet olarak bildiğimiz sunucuyu kurdu. Zamanla bütün türkler buraya akın etmeye başladı. Doldu taştı derken gerçekten 3.000 kişilik bir sunucu haline geldi. Hızla büyüdü ve başarılı işlere imza attı.
IRCHelp departmanları arasında Türkiye’nin en kaliteli Help ekibi hep Zurna Chat ailesinden çıktı. Bir çok help geçmişi olan saygıdeğer HelpFounderler oldu. Hepsinin kurduğu ekiplere diğer sunucunun görevlileri gıpta ile baktı. Her zaman en profesyonel olmaları işinin ehli kişilere ulaşmaları sayesinde oldu. Çünkü ilk zamandan beri bütün türk IRC kullanıcılarının gözü zurna da idi. Herkes satın almak istedi. Çok el değiştirdi. Başta ki kurucu insanlar sağlam paralar kazandı. Ama artık devri kapandı. Şimdi son zamanda en çok tutulan ve takip edilen sunucular olarak genellikler sohbet.org ve trchat.com sunucusu göz önünde bulundurularak daha çok kullanıcının giriş yaptığı ve tercih ettiği seviyeli sohbet siteleri doğrultusunda sizlere hizmet vermektedir. Kalıcı ve güzel bir mekanda sizler de şayet sohbet.org sumucusuna giriş yapmadıysanız göz atmak için muhakkak sizlere bu sunucuzu önermekteyiz. Giriş yaptık sonra sunucu içindeki genel ortam sohbet çok seviyeli ve eğlence olduğundan dolayı sizlere çok iyi gelecektir. Sizler de bizlere hak vermiş olacaksınız. İlerliyen Zaman da Türkiye’nin en iyi İRCD sunucular listesini umarım sizlere sunmaya devam edecez.

BİLGİLER
tarafından 29 Mart 2016 - 17:04 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ