Anasayfa Almanya Sohbet Mirc indir Almanya Chat Almanya Sohbet Siteleri Almanya Sohbet Odaları
...
Türkiye Chat Sohbet

Web sitemiz ve sohbet odalarımız hakkında sizlere biraz bilgi vermek istedik.. Öncelikle amacımız Türkiye’nin sayılı sohbet siteleri arasında yerimizi almak ve kullanıcılarımıza keyifle sohbet edebileceği bir mekan sunmaktır.
Sitemizin daimi olan kullanıcılarımız fark etmiştir ki web sitemizin tasarımını daha anlaşılır, göz yormayan ve istediğinize çabuk ulaşabileceğiniz bir şekilde yeniden tasarladık.. Yıllardır aynı tema üzerinde hizmet veren sitemiz kullanıcılarımız tarafından her ne kadar benimsenmiş olsa da değişiklik değişmeyen tek gerçektir mantığı ile sizlere daha iyi ve kaliteli bir sohbet sitesi oluşturmak için sürekli olarak güncel kalmaya devam edeceğiz. Türkiye chat ve sohbet siteleri olarak sizlere online ve güzel sohbet kanallarımız üzerin de hizmet vermekteyiz. En iyi arkadaşlık ve muhabbet odalarımıza sizler de giriş yaparak, kendinize yeni İnsanlarla daha yakından tanışabilirsiniz.
Chat sohbet etmenin ayrıcalığına gelince öncelikle web sitemizde kesinlikle bot yoktur diğer sohbet odaları gibi kalabalık görünsün diye 10 kişilik sunucuyu bot dediğimiz sahte kullanıcılarla doldurmadık sohbet sunucumuzda gördüğünüz her nickin arkasında gerçek bir kişidir. Bunun yanı sıra uzun zamandır bizi tercih eden kullanıcılarımıza irc kültürünü aşılamış bulunmaktayız gerek kanal operatörlerimiz gerekse yönetim kadromuz olarak sohbet kanalları içerisindeki sohbet akışını sürekli takip ederek sohbet etme adabından uzak, amacı sohbet etmek değilde gerginlik yaratmak olan kullanıcıların sohbet kanalı içerisinde huzuru bozmasına izin vermemekteyiz.. Kurallarımız kesinlikle esnek değildir.. ve hiç kimseye karşı ayrıcalık tanınmaz. amacımız herkesin ortak noktada buluştuğu bir sohbet ortamı kurmaktı. Her hangi birinin diğer kullanıcılarımıza hakaret etmesine, dalga geçmesine, etnik kökeni, dini, ve kutsallarına karşı tutum takınmasına özen gösteriyoruz.. Sohbet Sitemizin yazışma dili Türkçe’dir. Türkçe dışında her hangi bir dil kullanılmasına izin vermiyoruz.. Bu Husustaki amacımız her kesin birbirini anlayabileceği şekilde konuşmasını sağlamaktır. 11 yılı aşkın zamandır sohbet hizmeti sunan web sitemiz kullanıcılarımızın bizden beklentileri konusunda deneyim kazandırmıştır. Kurallarımız ve aldığımız kararlar sadece sohbet severlerin daha iyi, daha seviyeli, daha kaliteli bir sohbet ortamında buluşmasını sağlamaktır..
Bizleri daha yakın tanıyabilmeniz ve anlattıklarımın gerçekliği adına sizleri de aramızda görmekten memnun oluruz.. Hoş Sohbetler..

BİLGİLER
tarafından 04 Nisan 2016 - 01:59 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ