Anasayfa Almanya Sohbet Mirc indir Almanya Chat Almanya Sohbet Siteleri Almanya Sohbet Odaları
...
Omegla TR

Uzun süreden beri sizlere hizmet veren Almanyasohbet.Net sitemiz üzerin den bugün sizlere Rusya’nın en iyi ve en modern yaygın bir şekil de kullanılan chatroulette alternatifi Multi arkadaşlık hizmeti veren omegle hakkında sizlere biraz ön bilgiler vermeye çalışcam.

Öncelikle nedir bu omegla cılgınlığı?

Omeglakelimesinin yazılışı aslında yanlıştır. Doğru olan kelime ve site ismi omegle doğru site ismi ise omegle.com sitesidir. Peki neden insanlar Google arama motorunda omegla yazarak bu kameralı ve görüntülü arkadaşlık sitesine giriş yapar. Aslında bu site hepinizin bilmiş yada en azında duymuş olduğu Rusya’nın en büyük Facebook ve Twitter gibi kullanıcı sayısı çok olan chatroulette.ru sitesine benzer konumunda sizlere hizmet sunan üyeliksiz ve ücretsiz bir arkadaşlık sitesidir.

omegla-nedir

Kafalardaki soru işaretlerine biraz olsun cevap vererek bu sorguları kafanızdan atmanız için biraz sizlere detaylı bir şekil de omegle sitesi hakkinda Bilgi vermek istiyorum.

Omegle paralı mıdır?

Cevap olarak bu site tamamen üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de hizmet vermektedir. Ama bu siteler de kullanıcıların İp Ban  yasaklanıp siteden uzaklaştırıldıkları için Vip üyelikler satılmaktadırç Bu vip üyelikler ayrıcalıklı haklara sahiptirler. Peki neden durduk yere omegle sitesin de ceza ip banı alıyoruz diyorsanız, tabiki kimse durduğu yerde bir başkasının girişini yasaklayıp banlıyamaz. Açmış olduğunuz web cam kameralı sohbet görüntüleriniz de şayet uygunsuz görüntüler çıplak vaziyette cam açmışsanız bu durumda siteden uzaklaştırma cezası alırsınız. Başka bir kuralda başka sitenin reklamını yapmak buda kuralalra aykırı bir şekil de uzaklaştırma cezası almanıza neden olur.

Peki omegle sitesine üyelik gerektirir mi?

Hayır tamamen Google üzerin den sizler de omegle.com sitesine giriş yaparak kendinize bir takma isim yanı kulanıcı adı dediğimiz nick (Rumuz) yazarak bağlan tuşuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Omegle sitesine en iyi şekil de giriş yapabilmeniz için sizlere Google Chrome eklentisini ve Mozilla Firefox eklentilerini kurmanızı öneriyoruz.

omegle-girişOmegle sitesine giriş yaparken sizlere kolay ve anlaşılır bir şekil de Google translate yardımı ile giriş yaptığınız ülkelerin dil secim ve tercihlerini yapmanız için omegle sitesin de Google translate dil seceneklerini kullanabilirsiniz. Omegle sitesi tamamen İngilizce ve yabancıların giriş yaptıkları bir eğlence ve arkadaşlık sitesidir. Bu siteye son zaman da Türk kullanıcıların da giriş yaptığı gözle görülür şekil de gün gectikce sayıları hızla artmakda ve görülmektedir. Omegla TR ortamına sizler de giriş yapabilirsiniz. Omegle ve chatroulette Multi Chat sitelerine giriş yapmak ve omegle sitesin de olan bitenı merak ediyorsanız ve bu merakınızı gidermek istemek isterseniz. Omegle.com sitesine giriş yaparak sizler de bu site de yazılı yanı omegle text ve omegle video , omegle Videos gigib hem yazılı hem de sözlü kameralı görüntülü bir şekil de sizler de kameralı Webcam sohbet odalarına giriş yaparak kameranızı acabilirsiniz.

Şunu belirtmekte fayda olduğunu görmekteyim. Omegle genellikle komik ve cılgınlıkların yaşandığı bu sitede karşınıza binbir çeşit değişik görüntüler çıkabilir. Uygunsuz web Kamera açan kişileri şikayet edebilir. Yada sizler de bu kişilerle karşılıklı bir şekil de cam acabilir güzel bir arkadaşlık kurabilirsiniz.

Omegle sitesin de uygunsuz cam acanlar site yöneticileri tarafından kontrol edilecek siteden uzaklaştırma İp Ban cezası almaktadırlar. Dediğimiz gibi omegle chatroulette tarzında ve benzer şekil de hizmet veren bir eğlence ve arkadaşlık sitesidir.

Siteye Dünya’nın her yerin de giriş yapan kızlar ve erkekler aynı kameralı ve görüntülü sesli bir şekil de mikrofon ve cam da muhabbet etmektedirler.

Omegle ve chatroulette gibi Türkçe yazılı bir şekil de hizmet veren sitelerden bir kaç örnek vermek gerekirse örneğin;

Chatroulet.Org

Chatroulettetr.Net

Trsohbet.Org

gibi siteler yazılı bir şekil de hizmet veren en iyi arkadaşlık siteler den bazılarıdır. Siziler de kendi ingilizce yabancı dil tercihinizi geliştirmek ve pratik yapmak için yabancı kızlarla daha yakından konuşabilirsiniz.

omegle-chatrouletteOmegle ve chatroulette sitelerin de Banlanan ip açma ve tekrardan giriş yapmanız için sizlere tavsiyemiz Google Chrome eklentisini kullanarak İnternet Explorer yani geçmişi ve çerezleri silerek bunun yanında Ccleaner proğramını kurmanızı tavsiye ediyoruz. Tekrardan modeme reset atarak Google Chrome üzerin den omegle sitesine bağlantı kurabilirsiniz. Sizler de görüş ve önerilerinizi tavsiyelerinizi ve soru cevaplarıızı bu yazımızda bizlerle paylaşabilirsiniz. Umarım aradığınız sanal aşkınızı omegle arkadaşlık ortamında bulabileceksiniz. Herkezew hoş güzel ve kaliteli seviyeli sohbet2ler diliyoruz. Bir dahaki yazımızda sizlere biraz olsun chatroulette hakkında geniş bir şekil de bilgiler sunmaya çalışcaz. Umarım omegle sitesi istediğiniz ve aradığınız özellikte bir arkadaşlık sitesi gibi çıkar.

 

 

BİLGİLER
tarafından 01 Mayıs 2014 - 18:25 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
PAYLAŞ