Anasayfa Almanya Sohbet Mirc indir Almanya Chat Almanya Sohbet Siteleri Almanya Sohbet Odaları
...
Muhabbet Ederek Sıkıntıdan Kurtulma Yolları

İçine Sıkıntı Gelen İnsanların Karşılaştığı Durumlar
Gün içinde birçok ruh hali içerisine gireriz. Bazen içimizi büyük bir neşe ya da sevinç kaplar, tam en mutlu insan olduğumuzu düşünürken birden içimize sıkıntı gelerek bizi mahveder.
Bu nedenle de bazı eylemler içinde kendimizi buluruz. İçinize daral geldiği zaman ise; son derece farklı haller bizi bekliyor olacak. Hemen bu durumları inceleyelim ve Sizler ile Sohbet ederek nasıl farklı boyutlara ulaştığımızı hep birlikte görelim.
Sıkıntı Geldiğinde Yaşadığımız Durumlar Nelerdir?
Sabahın Köründe İçimizde Bir Sıkıntı ile Uyanırız
Sabahın köründe uyku halimiz daha üzerindeyken ve hatta uykumuzu henüz alamamışken birden bire gözlerimizi açarız ve yatakta doğruluruz. İşte o anda içimizde ortaya çıkan sıkıntı ne olduğunu anlamadan daha tüm vücudumuzu kaplayarak bizi kendisine kenetler.
Saatlerce Duvara Bakmak En Büyük Uğraşımızdır
İçimizde bir sıkıntı varken uyandığımızda önce birkaç kere göz bebeklerimizi etrafta döndürerek gezdiririz. Daha sonra da onların da yorulduğunu fark edip pes edecek bir hal alırız. Önce halıya gözlerimizi dikeriz ve bu halı dikizleme muhabbeti saatlerce devam eder; sonra gözlerimizi bir anda duvarda yakalar akşama kadar öyle kalırız.
Yalnız Kalma Hissi ile Baş Başa Kalırız
Koskoca bir dünyada yaşıyoruz ve içinde on binlerce canlı ve aynı zamanda da milyonlarca insan var. Ancak; içimize sıkıntı geldiği zaman o koskoca milyonların yaşadığı dünyada kendimizi yalnız hisseder ve tamamen tek kaldığımızı düşünerek iyice bunalım yaşarız.
Kalbimi Biri Mi Avuçluyor Acaba?
İçimize o sıkıntı duygusu ve hissi düştüğü andan itibaren kalbimizde sancı ya da ağrı hissetmeye başlarız. Aslında çok kötü bir histir ve bu his bizi uzun süre kötü hissettiren bir etmen olmaktadır. Adeta kalbimizi biri tutuyor ve avuçluyormuş gibi hissedersiniz. Tüm bunlardan dolayı sancılı bir süreçtir.
Boğazıma Bir Düğümcük Yapıştı, Kaldı
Sadece kalbimiz değil; boğazımız da çoktan o kötü hissin esiri olmuştur bile. Boğazımızda bir düğüm meydana gelir ve bize biri tek bir olumsuz cümle dese bile gözlerimiz dolar adeta ağlayacakmış gibi oluruz. Hatta bazen işi abartıp ağlamaya başladığımız anlar bile olmuştur mutlaka.

BİLGİLER
tarafından 09 Nisan 2016 - 14:03 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ