Anasayfa Almanya Sohbet Mirc indir Almanya Chat Almanya Sohbet Siteleri Almanya Sohbet Odaları
...
Kars Sohbet Kars Chat

Türkiye’nin kış aylarında soğukluk rekorları kıran şehrimiz Kars’tayız..Kars Doğu Anadolu Bölgesinin en soğuk bölgesinde yer alır.Burası Türkiye’de soğukların en bariz olduğu ve uzun sürdüğü yerlerdendir.
Bu soğuk şehrin sıcak insanlarını unutmadık ve siz değerli Kars’lı arkadaşlarımız için Kars Chat,Kars Sohbet Odalarını sizler için hizmetinize sunduk. Kars Sohbet odalarında,kendi ilinizden veya Türkiye’nin bir çok ilinden aramıza katılan bay bayan arkadaşlarla tanışabilir, beraber güzel neşeli keyifli dakikalar yaşayıp,sıkı arkadaşlık, dostluklar kurabilir hatta burda aradığınız aşkı bile yakalayabilirsiniz..Kars Sohbet sunucusu olarak siz değerli kullanıcılarımıza, huzurlu ve seviyeli sohbet ortamlarını sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.
Kars’lı kardeşlerimizin güvenle sohbet edebileceği,sohbet ederken en keyifli şarkıları dinleyebileceği Radyomuz SohbetFM sizlere 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktadır.Sizlerde dinlemek istediğiniz şarkıları sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.#Kelime #Yarisma #Oyun #islam kanallarında bilginizi geliştirip arkadaşlarınızla yarışabilir ve puanlar kazanarak vaktinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.
Sohbet kanalımız bir aile ortamını anımsatmaktadır. Sizleri de bu ailevi ortamda aramızda görmek isteriz.Her nerede olursanız olun; hangi teknolojik aletle bağlanırsanız bağlanın; kalitenin, huzurun, neşeli ortamın, sıcaklığın varlığını girer girmez fark edeceksiniz.

BİLGİLER
tarafından 31 Mart 2016 - 17:55 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ