Anasayfa Almanya Sohbet Mirc indir Almanya Chat Almanya Sohbet Siteleri Almanya Sohbet Odaları
...
İstanbul Üniversitesi Sohbet Sitesi

İstanbul Üniversite eski ve yeni İnsanların buluştuğu ve giriş yaptığı İstanbul sohbet odalarımız da sizler de şimdiden yerinizi ayırın.

İstanbul Üniversitesi, 18 kasım 1933’de kurulmuştur. Türkiye‘nin ilk ve tek üniversitesi olarak eğitime açılmıştır. Kurucularından bahsetmek gerekirse, 2. Dünya Savaşından kaçan Alman Profesörler başrol oynamışlardır. Tarihi boyunca bütün bölümleri ile birlikte eğitim sisteminde avrupai bir standart benimsemiş ve diğer kurulan üniversitelere örnek model olmuştur. 2011 yılında Dünya’nın en iyi 500 üniversitesi arasına girmeyi başaran ilk Türk üniversitesidir. İstanbul Üniversitesi fakülteleri, İstanbul Beyazıt semtinde konumlanmış geniş bir alandır. Beyazıt Merkez’den itibaren Laleli meydanına kadar fakülteleri ve büyük kütüphaneyi görebilirsiniz. Üniversitenin Kampüsü ve yapıları tarihi yansıtıyor ve insanı okumak konusunda cezbediyor.. Bana göre üniversiteler arasında en iyisi İstanbul üniversitesidir. Üniversite sınavını girmiş ve tercih yapmak üzere olan arkadaşlar İstanbul üniversitesi sizler için doğru seçim olacaktır. Bu üniversite’de eğitim gören arkadaşlar için, sohbet sitemiz üzerinde istanbul üniversitesi sohbet odaları oluşturduk. Okuduğunuz üniversite’den kişilerle sohbet sitemiz aracılığı ile tanışabilir ve fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Üniversite dönemi, hayatın en güzel dönemidir. Tadını çıkartın.

İnternette zaman geçirmeyi seviyor ve yeni insanlarla tanışmayı istiyorsanız, size sohbet ve arkadaşlık sitemizi önerebilirim. Diğer sitelerin aksine ücretsiz ve hizli sohbet sitemizle kullanıcılarımızı memnun etmek amacındayız. Sitemizin içeriği dostluk ve arkadaşlık üzerine paylaşımlarla doludur. Hergün güncellenen sitemiz üzerinde hayata dair ve genel konular hakkında makaleler okuyabilirsiniz. Haber okumak istesem, haber sitesine girerim, sohbet sitesinde işim ne? diyenler içinde direk sohbete bağlanmalarını önerebilirim. Sohbet odalarımızdan sözetmek gerekirse, genel, şehir, yaş grupları ve 18+ sohbet odalarımız olmak üzere kategorilere ayrılmıştır. Sizler nasıl bir sohbet istiyor ve nasıl bir insanla tanışmak istiyorsanız, sohbet odası seçimini bunu uygun yapmalısınız. Size uygun seçmiş olduğunuz sohbet odası sayesinde, istediğiniz tarzda insanlarla sohbet edebilir ve zaman kaybetmemiş olursunuz. Sohbet sitesinden beklentiniz ne yönde olursa olsun, biz beklentilerinizi karşılamaya hazırız. Hergün yenilenen sitemiz ve chat sistemimiz ile sizlere en iyi imkanı sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sizde keyifli chat sitemizin tadını çıkartmak isterseniz, sohbet ve chat odalarımıza odalarına giriş yapabilirsiniz.

 

BİLGİLER
tarafından 06 Mayıs 2016 - 10:30 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ