Anasayfa Almanya Sohbet Mirc indir Almanya Chat Almanya Sohbet Siteleri Almanya Sohbet Odaları
...
İslami Ve Dini Sohbet Odaları

İslam alemini internet üzerinde buluşturan senelerin öncü sitesindesiniz. islami sohbet odaları , diğer tüm sohbet sitelerinden tamamen ayrı bir alt yapıya sahiptir. Bunu kestirmek yada kavramak için islami chat alimlerinin söylemiş oldukları değerli sözlerden yola çıkabilmeniz sizin açınızdan daha iyi olacaktır. Menzillerde yada kurulan irili ufaklı dergahlarda yapılan dini sohbet’ler ile burda yapılanları aynı kefeye koymak çok akla yatacak cinsten olmayabilir. islami sohbet siteleri ile birlikte sanal ortamda internet yardımıyla müslüman toplum aynı mekanı paylaşabiliyorlar. Herkes farklı illerde olmasına rağmen sadece bilgisayar başında online konumda olması yetmekte.
Üst kısımda bulunan giriş panelimizde hızlı ve rahat bir şekilde anında bağlantı kurabilmeniz mümkündür. İlk etapta yeni bir katılımcı iseniz, lütfen sistemin işleyiş ve gidişatı hakkında detaylı bilgi sahibi olana kadar gözlem yapınız. Yaptığınız gözlemler sonucu kanal operatörlerinin nasıl bir tutum içerisinde olduklarını ve islami sohbetler edilirken ne gibi temel unsurların ön planda tutulduğunu görmüş olduğunuzu varsayarız. Bu varsayımlar üzerinden gelecekte olabilecek olumsuz durumlarda bir takım kural ihlallerinin karşılığı olarak yaptırımlar tarafınıza uygulanır. Dini sohbet odaları içerisindeki her görüş ve inanca saygılı davranmak, kırıc ve incitici sözlerin kullanımından sakınmak iyi bir Müslüman’ın yapması gereken davranışlardır.
Islam dinimiz hepimizin bildiği üzere tek tancı inancına dayandırılmış ve dünyada otorite sahibi bir dindir. Peygamberimiz sayesinde 7.YY’da yayılmaya başlamıştır. Dinimize mensup ve tüm gerekliliklerini yerine getiren inançlı kişilere “Müslüman” sıfatı yüklenir. İyi bir Müslüman olabilmek için öncelikle iyi bir insan olmak, yıkıcılıktan uzak ve tam aksine yapıcı güzel insanlık vasıfları taşımak gerekir. Dinimize göre hepimizin çocukluktan okullarda öğrendiğimiz üzere, kutsal kitabımızı oluşturan tüm sureler “Cebrail” meleği yoluyla peygamber efendimize sözlü biçimde yollanmıştır.

BİLGİLER
tarafından 08 Nisan 2016 - 03:46 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ