Anasayfa Almanya Sohbet Mirc indir Almanya Chat Almanya Sohbet Siteleri Almanya Sohbet Odaları
...
Diyarbakır Sohbet

Diyarbakır ili, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer almaktadır. Alan kodu, 412 plaka kodu ise 21 olarak belirlenmiştir. Diyarbakır ülkemizin en değerli şehirlerinden biri olup, ülkemizin bir başında İstanbul diğer bir başında da Diyarbakır vazgeçilmez şehirlerimizin en başta gelenleridir. Diyarbakır oldukça kalabalık olmak ile birlikte, ilimizin geçmişi çok eski bir tarihe dayanmaktadır.
Adına eski zamanlarda Diyarbekir adı ile hitap edilirken sonraki yıllarda Büyük Kumandan Mustafa Kemal Atatürk’ün emri ile Diyarbakır olarak değiştirilmiştir. İlimiz kalabalık olmak ile birlikte diğer iller ile kıyaslandığında oldukça zengin özelliklere sahiptir. Diyarbakır 1993 yıllarında büyük şehir olarak kayıtlara geçildi
İlimiz deniz görmese de, Akarsuları ve nehirleri ve sıcak kanlı insanları gezilecek yerleri, Tarihsel kalıntıları ile adından sıkça bahis ettirmektedir. Daha konuya sığmayacak, Müzeler, Kiliseler, Şölenler,ve özellikle Diyarbakır Mutfağı çok ünlüdür. İlimize Havadan Karadan ve Demir yolundan ulaşım ülkemizin her yerinden sağlanmaktadır.
Sitemiz sizlere Diyarbakır ili ve ilçelerinden katılımlar için sohbet hizmeti sağlamaktadır. Dilerseniz ilinize göre arkadaşlık arayışında bulunabilir, Türkiye sohbet odasında, yeni arkadaşlıklar kurma şansına ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Bununla birlikte radyo yayını dinleyebilir, sohbet arkadaşlarınıza şarkı isteklerinde bulunabilir sunucumuz içerisinde Oyun ve yarışma kanallarında keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Rumuz yazıp sohbete bağlan tuşu yardımı ile sunucumuz içerisindeki sohbet odalarına erişebilirsiniz.

Diyarbakır sohbet siteleri olarak hizmet veren belli başlı site adresleri olarak Diyarbakirsohbet.net ve diyarbakirsohbet.org sitelerini sizler de kullanabilirsiniz.

 

BİLGİLER
tarafından 30 Mart 2016 - 16:29 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ