Anasayfa Almanya Sohbet Mirc indir Almanya Chat Almanya Sohbet Siteleri Almanya Sohbet Odaları
...
Burdur Sohbet Kanalları

Burdur ili Akdeniz Bölgesinde yer almaktadır. Alan kodu, 248 plaka kodu ise, 15 dir. İlimize genelleme olarak Tarihsel açıdan bakacak olursak eğer eski ismi ile BUrdur ili Psidya olarak anılmakta idi. Malazgirt savaşında ilimize Türkler akın etmeye başladı. Selçuklu devleti, Hamit oğulları, ve son olarak Yıldırım Beyazıt tarafından ülkemiz Osmanlı hükümdarlığı arasına girmiş ve cumhuriyet ilan edildikten sonra Burdur il olarak belirlenmiştir.
Burdur ilinin büyük bir bölümü dağlık alanlardan oluşmaktadır. yeşil alanın bol olması bu ilde temiz havanın ve sağlığın iyi derecede olduğunu belirtmektedir. Elmalı dağı, Karakus dağı, Eseler dağları gibi birçok dağ akarsu ve göl ilimizde bulunmaktadır. Burdur karasal iklimi yaşamakta ve kışları soğuk yazları sıcak ve kurak geçmektedir.
Sitemizde Burdur ve Tüm şehirler için sohbet odası bulunmaktadır. Kanalımıza ülkemizin çeşitli bölgelerinden bir çok bay bayan kullanıcı katılmaktadır. Sitemiz içerisinde Oyun kanalı, Sohbet Kanalı, Radyo kanalı, ve ülkemizden girişler için Türkiye kanalı bulunmaktadır. Her hangi bir üyelik gerektirmeden sadece bir rumuz belirleyip odalara anında bağlanma şansınız olaraktır.
Yapmanız gereken rumuz yaz bölümünden rumuz belirleyip sohbete bağlanmak olacaktır.

BİLGİLER
tarafından 30 Mart 2016 - 16:27 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ